HAM Kalendář

Tento kalendář vznikl náhodou a to když jsem na vanoční sešlosti ve Velkém Meziříčí pozoroval jak OK6AB zkoumá svůj kalendář v mobilním telefonu a plánuje dálší závod. Pár dní poté jsem vyzkoušel Google kalendář a tato služba mě nadchla svou jednoduchostí a efektivitou, já jsem neodolal a zadal pár událostí asi na 2 měsíce dopředu. Ty jsem pak ještě tématicky rozdělil do jednotlivých kalendářů, některé všeobecné volně dostupné jsem převzal od dalších uživatelů googlu.

  • Kalendář je dostupný přes applet na adrese web.bxhome.org/kalendar.
  • Všechny tyto kalendáře jsou veřejné a je možné je importovat do vlastních účtů na Google kalendář a prolnout je tak s vlastními událostmi.
  • Přes další utilitu jde vlastní účet a v něm všechny kalendáře synchronizovat do mobilního telefonu přes goosync, viz článek Ondry OK1CDJ

Obsah spravuji vlastními silami a velice uvítám jakékoli nápady na zlepšení a nebo upozornění na chyby v obsahu, nikdo není dokonalý. Informace jsou vetšinou získané z OK-Listu, z ostatních závodních kalendařů, z google sdílených kalendářů a také naslepo nalezené vyhledávačem.

Seznam URL mých veřejných kalendářů v ICS formátu potřebných pro import do Vašeho účtu s google kalendáři.

Rád bych zde poděkoval Ondrovi za propagaci na jeho stránkách a dokonce i v časopise Radioamatér, to jsem byl mile překvapen, když jsem během rychlého listování zahlédl svoji volačku! Díky.

Veřejné komentáře ke kalendáři je možné psát dole pod tímto článkem, popřípadě soukromě přes tento formulář – v obou případech je třeba z obrázku přepsat 4 znaky a projít tak antispamovou ochranou.

VY 73! de Tomáš ok4bx